پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی برگزار می‌کند؛

نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده

۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۱ کد : ۳۲۸۳۳ اسلاید اصلی نشست و سخنرانی ها
نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده با محوریت بررسی اهمیت و انواع ساختارهای قدرت در خانواده و تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی آن در روز دوشنبه ۱۴ تیرماه به صورت مجازی برگزار می شود.
نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه؛ نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده در روز دوشنبه 14 تیرماه 1400 از ساعت 14 الی 16 به صورت مجازی از طریق نرم افزار Adobe Connect برگزار می‌شود، در این نشست دکتر سید بیوک محمدی (استاد پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)، دکتر مرضیه ابراهیمی (استادیار دانشگاه شهید بهشتی) و دکتر فروزنده جعفرزاده‌پور (دانشیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی) به عنوان سخنران حضور دارند.
در این نشست تخصصی به سرفصل‌هایی از جمله اهمیت بررسی ساختار قدرت در خانواده، بررسی انواع ساختارهای قدرت در خانواده‌های ایرانی، تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی، رابطه فرهنگ جامعه و شخصیت افراد (نگاه به آینده)، نوع‌شناسی ساختار قدرت در خانواده ایرانی، تغییر و تحولات ساختار قدرت، تغییر ساختار قدرت در خانواده ایرانی، ساختار قدرت و تعارضات زناشویی، توازن ساختار قدرت و پایداری خانواده و... پرداخته می‌شود.
 

این نشست برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان جهت حضور در این برنامه می‌توانند در زمان برگزاری به نشانی http://ac.ihss.ir/ihss145 مراجعه و به صورت مهمان وارد شوند.

 

کلید واژه ها: پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی مطالعات خانواده نشست تخصصی


نظر شما :